Новини

Головна » Новини   

Шановні учні!

Шановні учні!

У зв'язку з перебуванням на вимушеному карантині просимо вас дистанційно опрацьовувати навчальний матеріал.

Вчителями школи розроблені плани та графіки роботи, які ви можете знайти на нашому сайті

Будьте здорові та бережіть себе!

29.03.2020 | Aдмін | Читати далі

Про вибір та замовлення підручників для учнів 3 класу та педагогічних працівників

Протокол № 5

засідання педагогічної ради школи

Гавришівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

 

05.03.2020 р.                                                                         с. Гавришівка

 

Голова:  Бахнівська О.П.

Секретар: Томчук О.О.

Присутні: 20 чол.

 

Порядок денний:

1.     Про вибір та замовлення підручників для учнів 3 класу та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

(доповідач заст. директора з НВР Лужанська А.В.)

 

1. СЛУХАЛИ:

Лужанську А.В.

1.ВИРІШИЛИ:

Назва підручника

Автор

Мова підручника

Замовлено:

для учнів

для вчителів

1

 Українська мова та читання» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)

 Частина 1 - Вашуленко М. С., Васильківська Н. А., Дубовик С. Г.; Частина 2 - Вашуленко О. В.

Начало формы

Конец формы

 


укр

22

1

2

«Англійська мова» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом)

Г.К. Мітчелл, Марілені Малкогіанні

укр

22

1

3

«Математика» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)

Логачевська С.П., Логачевська Т.А., Комар О.А.

укр

22

1

4

«Я досліджую світ» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)

Волощенко О.В., Козак О.П., Остапенко Г.С.

укр

22

1

5

Мистецтво

Масол Л.М., Гайдамака О.В., Колотило О.М.

укр

22

1

Окрім того, обрано альтернативу підручників таких авторів:

Українська мова та читання:

1. «Українська мова та читання» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Остапенко Г.С.

2. «Українська мова та читання» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Іваниця Г.А.

3. «Українська мова та читання» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Іщенко О. Л., Іщенко А. Ю.

4. Українська мова та читання» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Чабайовська М. І., Омельченко Н. М., Синільник В. В.

5. «Українська мова та читання» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Частина 1 - Кравцова Н. М., Придаток О. Д., Романова В. М.; Частина 2 - Савчук А. С.

 

Англійська мова:

1.     «Англійська мова» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) Герберт Пухта, Гюнтер Гернгрос, Пітер Льюіс-Джонс

2.     «Англійська мова» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) Губарєва С.С., Павліченко О.М.

3.     «Англійська мова» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) Карпюк, О. Д

4.      «Англійська мова» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) Будна, Т. Б.

Математика:

1.     «Математика» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Гісь О.М., Філяк І.В.

2.     «Математика» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Оляницька Л.В.

3.     «Математика» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти Заїка, А. М.

4.     «Математика» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Скворцова С.О., Онопрієнко О.В.

5.     «Математика» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Бевз В. Г., Васильєва Д.В.

Я досліджую світ:

1.     «Я досліджую світ» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Воронцова, Т. В.; Пономаренко, В. С.; Хомич, О. Л.; Гарбузюк, І. В.; Андрук, Н. В.

2.     «Я досліджую світ» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Гільберг, Т. Г.; Тарнавська, С. С.; Павич, Н. Н.

3.     «Я досліджую світ» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Іщенко, О. Л.; Ващенко, О. М.; Романенко, Л. В.; Романенко, К. А.; Кліщ, О. М.

4.     «Я досліджую світ» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Частина 1 - Андрусенко І.В.; Частина 2 - Вдовенко В.В., Котелянець Н.В., Агєєва О.В.

5.     «Я досліджую світ» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Частина 1 - Бібік Н.М., Бондарчук Г.П.; Частина 2 - Корнієнко М.М., Крамаровська С.М., Зарецька І.Т.

Мистецтво:

1.      «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 2 класу закладів загальної середньої освіти Калініченко, О. В.; Аристова, Л. С.

2.     «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 3 класу закладів загальної середньої освіти Стеценко І.Б., Остапенко Г.С.

3.     «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 3 класу закладів загальної середньої освіти Рубля Т.Є., Мед І.Л., Щеглова Т.Л.

4.     «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 3 класу закладів загальної середньої освіти Лобова, О. В.

5.      «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 3 класу закладів загальної середньої освіти Островський, В. М.; Федун, Г. П.

Голова                       ____________           О.П.Бахнівська

                                                  підпис                    ініціали, прізвище

 

Секретар                   ____________             О.О.Томчук

                                                   підпис                      ініціали, прізвище

10.03.2020 | Aдмін | Читати далі

"Зелена школа" у Гавришівській СЗШ І - ІІІ ступенів

20 лютого у Гавришівській СЗШ І - ІІІ ступенів  було проведено першу лінійку нагородження учасників екологічного проекту "Зелена школа."  Приємно вразила дружня атмосфера та злагодженість команди "зеленої школи", тут кожен учасник проекту по-справжньому переймається проблемами довкілля. Гавришівська школа приєдналася до проекту лише в цьому навчальному році, а зроблено вже чимало. Екологічні заняття, тренінги, майстерні, "зелений кінозал", загальношкільні екологічні акції зі збору вторинної сировини і це ще далеко не весь перелік справ, що започаткували у школі. Проведено і підсумки першої екологічної акції .
♻️ Скло - 171.кг
♻️пластик - 43 кг
♻️метал 2 кг
♻️папір - 84кг
♻️поліетилен - 1кг
За зібрану вторинну сировину, враховуючи побажання дітей, було придбано спортивний інвентар. Гарний початок! Дякуємо за роботу директору школи - Бахнівській Олені Петрівні, координатору проекту Лужанській Аллі Вікторівні, педагогічному та учнівському колективу школи за підтримку екологічних ініціатив! Ми надзвичайно пишаємося нашими успіхами і віримо, що спільними зусиллями небайдужих людей зможемо змінити існуючу ситуацію. Віримо, пройде ще зовсім трішки часу і мешканці села Гавришівки почнуть сортувати свої побутові відходи разом із школярами.
Також хочемо подякувати Івану Векірчику за підтримку та подаровані школі контейнери для сортування ТПВ, голові правління ГО "Наше Поділля Юрію Степанцю, координатору проекту "Зелена школа" у Вінницькому районі Ларисі Валентинівні Степанець. І гостинно запрошуємо завітати до нашої "зеленої школи" у Гавришівці! Завжди будемо раді зустрічі з Вами!

23.02.2020 | Aдмін | Читати далі

Правила користування мобільними телефонами під час освітнього процесу в Гавришівській середній загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів

Додаток  до наказу №1 від 03.01.2020р.  

І. Загальні положення

 1. «Правила користування мобільними телефонами під час освітнього процесу в Гавришівській СЗШ І – ІІІ ст. (далі – Правила) є обов’язковими для виконання усіма учасниками: учнями, учителями, батьками (далі – учасник освітнього процесу).
 2. Дотримання Правил підвищує якість та ефективність освітніх послуг, гарантує психологічно комфортні умови освітнього процесу.
 3. Школа не несе відповідальності за збереження мобільних телефонів і не займається їх пошуком. Випадки крадіжок мобільних телефонів розглядаються тільки за заявою власника в місцевому відділені поліції.

ІІ. Умови користування мобільними телефонами

 1. Під час уроків, виховних годин, позакласних заходів, у шкільній бібліотеці необхідно вимикати або переводити телефон у режим «без звуку».
 2. Перед початком уроку чи виховного заходу учень зобов’язаний  забрати телефон з робочого місця (покласти його у спеціальну скриньку чи у портфель).
 3. Користуватися мобільними телефонами на уроці, виховному заході можна лише із дозволу вчителя чи в разі виникнення надзвичайної ситуації.
 4. Учасникам освітнього процесу заборонено у школі слухати радіо та музику в гучному режимі, фотографувати, робити звукові записи, знімати відео мобільним телефоном з метою пропаганди жорстокості і насильства, свідомо завдавати шкоди іміджу школи.
 5. Учасники освітнього процесу мають право на перервах, в позаурочний час використовувати телефони у школі лише як засіб комунікації: телефонувати, надсилати СМС-повідомлення, обмінюватися інформацією, слухати радіо і музику у навушниках, не заважаючи іншим учасникам освітнього процесу.

ІІІ. Відповідальність

 1. За одноразове порушення, оформлене у вигляді доповідної на ім’я директора, оголошується зауваження(з написанням пояснювальної).
 2. У разі порушення Правил допускається вилучення мобільного телефону учителем для передачі адміністрації школи та повернення батькам учня.

 

06.02.2020 | Aдмін | Читати далі

Про використання спонсорських та батьківських надходжень за період 01.01.2019 - 01.02.2020 рр.

Спонсорські надходження:

35 000 грн - ПП "Родина";

10300 грн - кошти батьків.

30.01.2020 | Aдмін | Читати далі

Тренінг з надання домедичної допомоги

Представник Товариства Червоного Хреста Юрій Марценюк провів тренінг для учнів та вчителів Гавришівської СЗШ І-ІІІ ступенів і пояснив, як надавати першу допомогу у екстрених ситуаціях - під час травм, переломів, кровотеч. Учасники даного заходу отримали практичні навички в наданні домедичної допомоги, дізнались про те, як здійснюючи її, не зашкодити своєму здоров'ю та зберегти власне життя. Навчання було дуже цікавим. Колектив Гавришівської школи щиро дякує Юрію за проведену роботу та бажає йому міцного здоров' я, миру й успіхів у його благородній справі - порятунку людей.

28.12.2019 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 «2» 3 4
Всього новин: 19